0
Doprava zdarma od 2 000 Kč
70000276
Skladem
30,33 Kč
36,70 Kč
30,33 Kč

Získejte dopravu ZDARMA u objednávek nad 2 000 Kč. Do této částky Vám zbývá 2 000 Kč. (Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Počet kusů v kartonu:
20 ks - 50g sáček

Širokospektrální práškový dezinfekční přípravek s mycími složkami na bázi aktivního kyslíku. Určený pro dezinfekci a mytí ploch, předmětů, pomůcek, zařízení, k prostorové dezinfekci a pro dezinfekci textilií.

Také do pračky
Bez pachové stopy
Neodbarvuje materiál
Výborná účinnost
Snadné použití

chirox® je určený pro:

Manuální dezinfekci ploch, zařízení, předmětů a pomůcek jak pomocí otěru (vytíráním), tak pomocí postřiku (např. vysokotlakým čištěním, postřikovačem). Je vhodný k dezinfekci ploch v místnostech, chodbách, halách, stájích pro zvířata apod. Dezinfekci je možné provádět i za přítomnosti zvířat.
Dezinfekci bílých a stálobarevných textilií při ručním praní nebo v pračce.
Prostorovou dezinfekci pomocí fogování za studena a za tepla. Dezinfekci vzduchu a prostředí lze provádět i za přítomnosti zvířat a lidí.

Přípravek je vhodný pro oblast zemědělství, veterinární praxe, potravinářství a zpracování potravin (HACCP), zdravotnictví, institucí a další oblasti (sauny, solária, fitness, wellness, domácnosti apod.).

chirox® je vhodný na povrchy z nerezové oceli, plastů (PVC, plexisklo), gumy, keramiky, skla, a dále na pochromované a smaltované povrchy. Vhodný na bílé i barevné textilie. Pracovní roztoky jsou nevhodné pro materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Při aplikaci na textilie/kůži vyzkoušejte nejprve na skrytém místě